Haber

‘Öldü, hayata döndü’: Norveç Prensesi ile evlendi

Norveç Prensesi Martha Louise, şaman olduğunu iddia eden Amerikalı nişanlısı Durek Verrett ile 2024 yazında evleneceğini duyurdu. Kral Harald V, çifti tebrik eden bir açıklama yaparak, Verrett’i ailelerine kabul etmekten mutluluk duyacağını söyledi. .

BBC’ye göre Louise, nişanlısıyla ortak olduğu alternatif tıp işini yürütmek için geçen yıl kraliyet görevlerinden ve unvanlarından vazgeçti. Kendisini ‘6’ncı Nesil Şaman’ olarak tanıtan Verrett, daha önce de kanserin bir ‘seçim’ olduğunu söylemiş ve Kovid-19’u uzak tutmak için internetten madalyon satmıştı. Prenses Louise de Verrett’in ‘meleklerle iletişim kurabildiğini’ iddia etti.

’11 EYLÜL SALDIRISINI TAHMİN ETTİM’

Çift, Haziran 2022’de nişanlandı ve Kral’ın rızasını aldı. Evlilik haberinin ardından 13 Eylül Çarşamba günü bir açıklama yapan Norveç Kralı ve Kraliçesi, “Durek Verrett’in aileye katılacağı için heyecanlıyız; bu büyük günü onlarla birlikte kutlamak için sabırsızlanıyoruz. Martha ve Durek’e en iyi dileklerimizi iletin.” Düğünün Norveç’in Geiranger kasabasında yapılacağı paylaşılırken, devlet kanalı NRK, Verrett’in Norveç’e taşınacağını ancak herhangi bir kraliyet unvanı taşımayacağını bildirdi.

‘Hollywood gurusu’ olarak da bilinen şaman, daha önce de öldükten sonra dirildiğini ve 11 Eylül saldırılarını iki yıl önce tahmin ettiğini iddia etmişti. Tezleri eleştiri ve tepkiyle karşılanan Verrett, eleştirinin ırkçılıktan kaynaklandığını iddia etti. Prenses Martha Louise ayrıca insanların ‘melekleriyle temasa geçmelerine’ yardımcı olmak için bir okul açtı ve savunduğu alternatif tedavi formülleri nedeniyle de eleştirildi. (DIŞ HABER)

gudulajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu