Ekonomi

Meta Verified, Avustralya ve Yeni Zelanda’da kullanıma sunuldu

HANDE BERKTAN

Meta, Instagram ve Facebook kullanıcıları için fiyatlandırılmış “mavi tik” doğrulaması Meta doğrulandı adlı onaylı Abonelik hizmeti Ne Avustralya ve Yeni Zelanda’da başladı.

Abonelik, doğrulanmış etiket, gelişmiş erişim, D daha iyi koruma, müşteri desteğine ve Facebook’a erişim ile Instagram’da özel çıkartmalar sunun o uyur.

Bir meta O Yetkili bir plan satın almak için kullanıcıların 18 yaşından büyük olması, yayınlayacak yakın tarihli bir etkinlik geçmişine ve resmi kimlikleriyle eşleşen bir profil fotoğrafına sahip olması gerekir. Şu anda Meta, abonelerin abonelikten çıkıp yeniden başvurmadan profil adını, kullanıcı adını, doğum tarihini veya profil fotoğrafını değiştirmesine izin vermiyor.

Meta doğrulandı , kişisel ve profesyonel hesaplar için web’de ayda 11,99 ABD doları ve iOS veya Android’de ayda 14,99 ABD doları uygun fiyatlı bir plan olarak sunulur

K Kullanıcıların Instagram ve Facebook için farklı planlar satın alması gerekiyor ve şu anda yalnızca Facebook için web planı satın alıyor inebilir. Yani her iki platform için de Meta Verified satın almak istiyorsanız, ayda 27 Dolar olarak ödemek zorundasınız.

haberyumurtalik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu